.

.

Ротосв Жени Пумпи Платформа Високи Потпетици Буци Блок Пета Фустан Чевли Нелизгачки Удобност Глуждот Чизми Партија Мода Вино Црвено, Кадифен Наредени 5

Ротосв Жени Пумпи Платформа Високи Потпетици Буци Блок Пета Фустан Чевли Нелизгачки Удобност Глуждот Чизми Партија Мода Вино

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Потпетици, Пумпи, Чевли За Облекување, Високи Потпетици, Пумпи За Облекување, Канцелариски Чевли, Пумпи За Блокирање Тип На Шема На Пета : Цврста Боја, 3 см/1,18 Во Платформа, 10 см/3,9 Во Боја на Потпетица : 10 см црна (кадифена обложена), 10 см црвено вино (кадифено обложено), 10 см во црно, 10 см во црвена Големина на вино : Сад 4, Сад 4.5, Сад 5, Сад 5.5, Сад 6, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : материјал од кожа Од Микрофибер : тип На полиуретанска пета : прицврстување На Буци : тип на зипта : висина на тркалезна цевка : ниска сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневна, работна канцеларија, шопинг, Дружење, Секојдневно, Внатрешно, Надворешно, Празниккарактеристики : 1. Висина На петицата : елегантните високи потпетици за жени имаат блок пета, можат совршено да ја покажат вашата секси и фигура.2. Удобни и Издржливи : нашите пумпи со затворени пети се со поставата погодна за кожата,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот полиуретански ѓон обезбедува безбедно одење и нелизгање.3. Трендовски Дизајн : чувајте го едноставно со облечи канцелариски чевли, дизајнирани со кружен прст и страничен патент за дополнителен допир на шик стил. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.4. Најдобар Избор : Таков пар женски високи потпетици не се само модните задолжителни работи за модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Високи Потпетици (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Потпетици Се Изработени од Мек Микрофибер Кожен Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Пумпи Со Потпетици За Жени Со Витка Силуета со Тркалезен Прст и Блокираат Висока Пета Ви Даваат Неколку Инчи Поттик На Вашата Рамка и Издолжете Ги Нозете За Елеганција Со секој Чекор. Стабилна Пета : Буци Блок Пета, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн На Пета, Удобен За Носење Без Замор На Стапалата, Анти-лизгачки Ѓон Со Одлична Влечна Сила и Зафат Ја Подобруваат Вашата Стабилност. Удобност : Овие Комфорни Блок Пумпи За Потпетици Дизајнирани Со пријатна и Удобна Постава за Кожата, Совршено Се Совпаѓаат Со Вашите Стапала, Удобно И Самоуверено Искуство при Носење За Цел ден. Прилика : Пумпите За Облекување Се Совршен Придружник или Жени, Разноврсни За Видови Облека, Можете да Присуствувате на Секоја Пригода, Како Што Се Датум, Свадба, Забава, Вечер, Топка И Така Натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата