.

.

Collectionенски колекционерски каиш со повеќе каиш за лаптоп Тан, Тан ФАУ кожа 6. М.

Collectionенски колекционерски каиш со повеќе каиш за лаптоп Тан, Тан ФАУ кожа 6. М.

DEN 560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Погледнете шик од главата до нозете во чизми за глуждот од колекцијата ournouree. Овие стилски чизми имаат премија од кожни нагоре и стилски расположен дизајн со акценти на токи околу глуждовите. Наредените потпетици го комплетираат изгледот. Феации и придобивки : Висина/тип на zipheel : 3,1-инчен рангирана платформа Висина : .34-инчен платформа за потпетици Висина : 3 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата