.

.

Лесни чизми со низок глужд на улица

Лесни чизми со низок глужд на улица

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Шик силуета на лесната единица од надворешната страна го прави Peony вашиот совршен одење во Bootie на сезоната. Одликувајќи се со детали за каишот со украсување на токи и додајте го лесното движење со лесна ултра светлосна интола, ќе си дадете совршена мешавина помеѓу модата и удобноста. 1,25 инчи потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Детализирање на дизајнот и украсот на токи. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Внатре во патент за лесно вклучување/исклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата