.

.

Постелнина 18 Капка Калифорнија Кралот Големина Чоколадо Цврст Кревет Здолниште Сплит Агол Двоен Тон Микрофибер

Постелнина 18 Капка Калифорнија Кралот Големина Чоколадо Цврст Кревет Здолниште Сплит Агол Двоен Тон Микрофибер

DEN 443.36

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата ПОСТЕЛНИНА SGI ги нуди најдобрите чаршафи на пазарот бидејќи се направени од најдобриот материјал. Ние уверуваме 100% памук со врвен квалитет за вашето крајно искуство со удобност. Близнак, Близнак XL, Целосна, Кралица, Крал, Сплит Крал и калифорнија кралот големина со Пад Должина Кревет Здолниште долг цврст сплит агол двојна тон прашина длабоки џебови кои се вклопуваат денешните екстра дебели душеци. . Супер Мека. Нашите производи за постелнина се меки со путер и стануваат уште помеки со текот на времето. Ќе добиете совршена мешавина на мекост, сила, издржливост и луксуз. Дише. Нашите производи за постелнина дишат, дозволувајќи воздухот да помине, го одржува телото оксигенирано и природно ја отстранува влагата додека спиете. Издржливост. Нашите производи за постелнина се курирани за концептот на убавина лежи во едноставноста заедно со издржливоста . ВРЕМЕ Е ДА ГО ОБЛЕЧЕТЕ КРЕВЕТОТ-Облечете го Вашиот Кревет Со Убава Обвивка Околу Моделот 18 Инчен Капка Калифорнија Кралот Големина Сплит Агол Кревет Здолниште која е направена од Ултра силна Микрофибер Ткаенина која трае со години и дава вашата спална соба нов допир и елеганција. СТИЛСКИ НАЧИН ДА СЕ СКРИЕ СЕКОЈДНЕВНИОТ НЕРЕД СО СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : однесете го креветот на следното ниво. Нашата прилагодена капка кревет ги крие нозете и рамката на креветот заедно со тоа што ви овозможува да го користите просторот за складирање под креветот. Калифорнија кралот големина Кревет Здолниште Мерење : 72Х84" Инчи со 18 Инчен Пад Должина. ЛУКСУЗНА ЕЛЕГАНЦИЈА со 5 ЅВЕЗДИ : Создадете ја спалната соба од вашите соништа со нашиот неверојатен избор на живописни бои за здолниште во кревет во модерен, елегантен дизајн! Поставете ЈА ПОСТЕЛНИНАТА СГИ здолништа Со плисиран кревет големина На Кралот Во Калифорнија помеѓу вашиот душек и пружината на кутијата за убав, елегантен и Стилски начин за ажурирање на декорот на вашата спална соба. ЛЕСНА НЕГА : Нашите врвни Памучни Здолништа за Кревети се лесни за нега. Оваа ткаенина е издржлива одбива дамки, отпорни на брчки и исчезнување. Машината Се Пере во ладна вода и се суши на ниско ниво. Дел од профитот оди во добротворни цели, ние донираме дел од приходите од секое купување На Образованието На Детето, со избирање да купите ПОСТЕЛНИНА ЗА ВАШИОТ дом, не само што добивате неверојатен производ по цена што можете да си ја дозволите, туку и помагате да се подобри квалитетот на животот На Децата кои не можат да си дозволат образование.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата