.

.

Maidenform Една Фабрика Одговара На Секојдневниот Модерен Деми Долна Жица Градник Женски Кабриолет DM7543

Maidenform Една Фабрика Одговара На Секојдневниот Модерен Деми Долна Жица Градник Женски Кабриолет DM7543

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

СЛЕДНО НИВО УДОБНОСТ Во ГРАДНИК ЗА МАИЦИ Еве го вашиот нов омилен градник за маици-елегантен, мазен и ох-толку удобен. Со деми конструкција за малку дополнително обликување, овој лесно обложен стил има чаши smartzone® за подигнување каде што ви треба. Свилениот микрофибер дозволува маици и други плетени плови да лебдат над ткаенината за свилено-мазен изглед. Најдобро од с, овој градник со долна жица е кабриолет со ремени кои се префрлаат од традиционално директно во вкрстено абење. ПОДДРШКА ШТО ВИ ТРЕБА - лесно обложена деми конструкција со Чаши за Паметни Зони под жица за подигнување каде што ви треба. ДВЕ-ВО-ЕДНО КАБРИОЛЕТ РЕМЕНИ - прилагодливи ремени лесно се претвораат од традиционално директно во вкрстено абење. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-сатен-мазна, ултра мека мешавина од микрофибер што се протега овозможува маици и плетени да се лизгаат преку ткаенината за мазен изглед. ЗАТВОРАЊЕ НА ГРБОТ - четкано затворање на грбот со кука и очи. РАЧНО ПЕРЕЊЕ-препорачуваме рачно миење на овој женски градник за маици во ладна вода за да ја задржи својата форма. ; големина на чаша : В; големина на бендот : 32 Стил ДМ7543. Паметни чаши за подигнување каде што ви треба. Носете 2 начини! Прилагодливи кабриолет ремени. Поддржувачки, беспрекорни чаши под жица обложени со пена. Кука-и-око назад во близина. Мазни потези! Сатен-мазна ткаенина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата