.

.

Фуникет Фармерки Тексас Панталони За Жени Дозвола Мода Женски Каубој Удобно Неправилно Спојување Истегнување Здолниште

Фуникет Фармерки Тексас Панталони За Жени Дозвола Мода Женски Каубој Удобно Неправилно Спојување Истегнување Здолниште

DEN 226.72

Количината на стоката
Това е достапна

Моден Женски Каубој Удобно Неправилно Спојување На Истегнување Здолниште (Со Копчиња)Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 2.It е многу уникатен и дише 3. Панталоните имаат убава пропустливост, што е удобно за носење. 4.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно 5.Одлично за секојдневно и забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Забава, Клуб, Дневен Материјал : Тип На Тексас Модел : Цврст Стил : Тип На Лежерност : Тип На Здолниште : Висококвалитетен : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Жени со Здолништа.Usukeuwaisthiplengthsmall483477.599,5 см/39,17"96 см/37,80"Големина : Големина. : Смолус : 4УК : 8ЕУ : 34вист : 77.5хип : 99,5 см/39,17"Должина : 96см/37,80" Моден Женски Каубој Удобно Неправилно Спојување На Истегнување Здолниште (со Копчиња). Фармерки Тексас Панталони За Жени Дозвола Мода Женски Каубојски Удобно Неправилно Спојување Истегнување Здолниште (со Копчиња). Дизајн : Светли отпечатоци и забавни опции за боја обезбедуваат да се истакне и во и надвор од секоја пригода. Уникатниот дизајн одговара со меката силуета создава нежен женски впечаток без пренагласување на линијата на телото. Така, лесно можете да создадете уникатно чувство без оглед на сцената. Прилики : Одлично За разни сцени, Како што се плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, шетање по вашите кучиња, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, пловење, викенд одмор, меден месец, момински забави, забавни паркови, патување и многу повеќе. Одговарајте На Различни Додатоци : панталоните/шорцевите/комбинезоните може да се носат со различни додатоци за нив.И тие можат да бидат нагоре или надолу за многу прилики : спарување со накит, високи потпетици или сандали за да ја покажат вашата елегантна фигура; доволно разноврсна за да биде лежерна или облечена со појас и ѓердан за шик изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата