.

.

Женско Печатење Со Качулка Дуксер Со Долги ракави Обична Блуза Пуловер Врвови Есенски Дуксери На Екипажот За Жени

Женско Печатење Со Качулка Дуксер Со Долги ракави Обична Блуза Пуловер Врвови Есенски Дуксери На Екипажот За Жени

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женско Печатење Со Качулка Со Долги ракави Дуксер Обична Блуза Пуловер Врвовкарактеристики : 1. Карактеристики : Обични Блузи,Печатени Со Точки,Секојдневен Дуксер,печатење Со Точки,Качулка,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенски и зимски секојдневен Дуксер . 2.Материјал : полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, мек и удобен. 3.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Датира, Fall, Денот на Благодарноста ,Танц Перформанси,Партија, Свадба, за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип на полиестерпетер : Печатена Јака Со Точки : Качулка : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксеризизизеусукеу Материјал : полиестер,Памук И Спандекс,Растеглива Ткаенина,Лесна,Мека И Дише. Лабав лежерен стил,рамо за капка,долг ракав,туника долг дуксер,повлечете се, основни и стилски врвови за туника, задолжителни врвови во вашата гардероба. Спарете го со фармерки,хеланки,шорцеви,слаби фармерки,сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Одлично за носење секојдневно, излегување, забава,работа,секојдневна облека,шопинг,коктел, клуб. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата