.

.

Орегон Косилка Блејд

Орегон Косилка Блејд

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Орегон замена косилка ножеви се направени на точната спецификација ОЕМ за оптимални перформанси. Нашите сечила се индивидуално исправени и стврднати за да обезбедат конзистентно, почисто сечење и да ја зголемат долговечноста на сечилото. ["", "5/8" централна дупка", "Бара 3 сечила за 38" сечење", "Должината На Сечење Со Тенденција Х ја оптимизира ефикасноста на сечењето со секоја револуција", "Подобрено стврднување за да се одржи сечилото поостро и потрајно", "Супериорно мулчирање за ефикасност на вреќи и празнење", "Одговара на различни модели на Хускварна"].

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата