.

.

Машка Шолја за Кафе светото Писмо, Човек Божји, Браун, 14оз

Машка Шолја за Кафе светото Писмо, Човек Божји, Браун, 14оз

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Зајакнувачкиот стих за посебен човек во вашиот живот да живее од 1 Тимотеј 6 : 11 ," но вие, божји човек, бегајте од сето ова и следете ја праведноста, побожноста, верата, љубовта, издржливоста и благоста" е смело прикажан на кафеавата шолја за кафе, Божја Кригла. Направете вашиот сопруг, татко, вујко, син или пријател да се чувствуваат сакани и ценети со давање На Оваа Христијанска кригла за кафе за Денот На Таткото, Божиќ, дипломирање или друга важна пресвртница во неговиот живот. Кога го пие својот омилен топол пијалок, Стихот на задниот Дел Од Шолјата За Кафе 1 Тимотеј 6 : 11 ќе го инспирира да продолжи да расте Како Божји човек и да го води своето семејство на христовите начини.Криглата 1 Тимотеј 6 : 11 има сјаен кафеав дизајн со "Божји Човек" и референцата За Писмо 1 Тимотеј 1 6 : 11 на предната Страна На Христијанската кригла и целиот 1 Тимотеј 6 : 11 Стих на Задниот Дел Од Криглата За Кафе Божји.Капацитет : 14 fl Озкерамички"Човек Божји" Чувство На Фронт1 Тимотеј 6 : 11 Писмо За Пакување Кутија За Подароци Човек Божји Кристијан Керамичка кригла. 14 fl oz капацитет. Спакувани во соодветна кутија за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата