.

.

Mossy Oak Logo Color Oz Ceramic Chig

Mossy Oak Logo Color Oz Ceramic Chig

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Mossy Oak Logo 2 Color 12 Oz Керамичка кригла е совршена за секојдневна употреба, нашата кригла 12oz е цврста и достапна. Наменето за опуштени оброци со семејство и пријатели. Мулти -боите ги прави дополнителни разноврсни - одлични за мешање и совпаѓање со други садови за вечера и парчиња за сервирање. Користете ги овие чаши за сервирање на сè, од кафе и топол чај, до топло чоколадо, зачинета јаболков и други пијалоци. Криглата е микробранова. Увезени и направени од најдобрите материјали. Дизајнот за оваа чаша е совршен за какви било настани, како што се роденденски забави, семејни излети, домашни забави, итн. Мулти бои ги прави дополнителни разноврсни. Криглата е микробранова. Одлично за мешање и совпаѓање со други садови за вечера и парчиња за сервирање. Увезени и направени од најдобрите материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата