.

.

Идораван Машки Врвови Клиренс Летни Менс Обична Цврста Мода Млада Јака за Превртување На Крвта со Џебно Копче Блуза Со Кратки Ракави Кошула

Идораван Машки Врвови Клиренс Летни Менс Обична Цврста Мода Млада Јака за Превртување На Крвта со Џебно Копче Блуза Со Кратки

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Може да сметате На Машките Летни Лежерни Кошули На Идораван за да се грижите за секојдневните денови и пошироко. Нашите машки летни кошули се разноврсно парче облека што не само што ќе направи да изгледате модерно и привлечно, туку и ќе ја зголеми вашата самодоверба. Едноставни, но стилски, нашите машки лежерни кошули со копчиња ќе направат прекрасен подарок за мажите во вашиот живот.Овие кошули ќе станат главен во гардероба .Можете лесно да одговарате на фармерки, секојдневни панталони или шорцеви, итн.Создавање едноставен,но модерен ефект за вас,Одличен За Секојдневни,Секојдневни,Забави, одмор, плажа и летни активности.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!Зошто да не одберете нас? Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни предмети за облека по разумни цени за да можат да продолжат и да бидат креативни со она што го носат. Ние ги сфаќаме повратните информации од клиентите многу сериозно и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме најдобар можен квалитет, вклопување и удобност. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Грижа : Редовно Миење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : затворање На Копчето. Деколте : Јака За Превртување. Повод : Совршен за пролет, лето и aut моден уличен стил, запознавање, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Карактеристики : Дизајниран со стил на цвет за печатење, класично редовно вклопување, јака за вртење, затворање со копчиња надолу; Мека, пријателска за кожата, издржлива супер лесна ткаенина, удобна и ладна за носење, совршена прилагодена силуета. Обична Кошула Со Кратки Ракави Со копчиња За Мажи Од Идораван.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата