.

.

Човек Блуза Лето Мода Убави Мажи Долги Ракави Long Зима Обични Карирани Печатени Кошули Модни Врвни Кошули Плажа Секојдневна Облека Работни Врвови

Човек Блуза Лето Мода Убави Мажи Долги Ракави Long Зима Обични Карирани Печатени Кошули Модни Врвни Кошули Плажа Секојдневна

DEN 210.24

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 113cm/44.49" ракав : 66cm/25.98" Рамо : 46cm/18.11" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 117cm/46.06" Ракав : 67cm/26.38" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 72cm/28.35" Големина : L Биста : 122см/48.03" ракав : 68см/26.77" рамо : 50см/19.69" должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 127см/50.00" ракав : 69см/27.17" рамо : 52см/20.47" должина : 76см/29.92" големина : ххл биста : 133см/52.36" ракав : 70см/27.56" рамо : 54см/21.26" должина : 78см/30.71" Оваа Секојдневна Тенок фит Поло Кошула е лесен натпревар во секојдневниот life.It погоден е за дома, канцеларија, голф, работа, одмор, патување, пешачење, спорт.без разлика дали сте надвор или дома, поло кошулата е одличен избор за вас. Моден дизајн за прикажување природен стил. Ве одржува удобно преку секоја атлетска активност. Овие атлетски Кошули се многу одлични за сите спортови, тренинзи, вкрстено монтирање, трчање, бејзбол, фудбал, риболов или дома. Кошулата изгледа рамно, затоа е погодна и за работа и на отворено. Активности на отворено и секојдневно секојдневно носење како голф, пешачење, риболов, тренинг, одмор и бизнис, работа и сл. Овие мускулни поло маици се исто така одлични подароци за вашите пријатели. Изгледајте Одлично во Овие Машки Врвови.Овие машки маици се Одлични за лето, теретана, забави, секојдневна облека и тренинзи. Лесните и суви кошули носат супер удобни.Ткаенината ви нуди свежо и кул искуство со носење цел ден во топло лето. Холидеј Плажа Носат. Оваа секојдневна туника блуза можете да ја носите за работа,канцеларија,забава,секојдневен или секојдневен живот!Погоден за лето, Одличен за fall, Лето или дури и пролет. Овој обичен тенок фит поло кошула е лесен натпревар во секојдневниот life.It погоден е за дома, канцеларија, голф, работа, одмор, патување, пешачење, спорт.без разлика дали сте надвор или дома, поло кошулата е одличен избор за вас. Машина за перење ладно препорачува. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата