.

.

Royallove Женска Мода V-Вратот Печатење Со Долги ракави Со Висок струк Пакет Колк Фустан макси фустан за жени

Royallove Женска Мода V-Вратот Печатење Со Долги ракави Со Висок струк Пакет Колк Фустан макси фустан за жени

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Моден В-Врат Печатење Со Долги ракави Со Висок струк Пакет Колк Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Карактеристики : quolyester Que Материјал : Удобно и меко чувство, Лесен И Стилски Que Карактеристика : Секојдневен фустан, трендовски и елегантен.`+Прилика : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан Големина Големина На САД Големина Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ЕУ Биста Должина НА Колкот XL 10 14 40 108cm/42.52" 82cm/32.28" 98cm/38.58" 86.5 cm/34.06" Големина : Xl Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 108cm/42.52" Половината : 82cm/32.28" колк : 98cm/38.58" Должина : 86.5 Cm/34.06" големина шема : големина : s сад големина : 4 велика британија големина : 8 еу големина : 34 биста : 96cm/37.80" половината : 70см/27,56" Колк : 86см/33,86" Должина : 85см/33,46"Големина : м големина на сад : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина На Еу : 36 Биста : 100см/39,37" Половината : 74см/29,13" колк : 90см/35,43" должина : 85,5 см/33,66"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 Биста : 104см/40.94" Половината : 78см/30.71" колк : 94см/37.01" должина : 86см/33.86"Големина : Xl Американска Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ ГОЛЕМИНА : 40 биста : 108см/42.52" половината : 82см/32.28" колк : 98см/38.58" должина : 86,5 См/34,06"Големина : 2xl Големина На Сад : 12 Велика Британија Големина : 16 Големина На Еу : 42 Биста : 112cm/44,09" Половината : 86cm/33,86" КОЛК : 102cm/40,16" должина : 87cm/34,25" + дизајнот на фустанот ве прави попривлечни. 9. моден секси моден фустан, мистериозна фигура на носителот.е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. #Овој фустан за забава е задолжителна пригода!. ●Висок растеглив материјал со добра мекост, удобен за носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата