.

.

Колекција Андреа Милан Потпис Крос-тело Од Миа К

Колекција Андреа Милан Потпис Крос-тело Од Миа К

DEN 879.84

Количината на стоката
Това е достапна

ИЗВЕСТУВАЊЕ : оваа чанта е дел од Колекцијата НА МКФ Од Миа К.и нема поврзаност Со Миа Фароуматеријал : Изработена од висококвалитетна облога од вештачка кожна ткаенина : Дизајнирана Со луксузен златен тон хардверско затворање на Горниот дел-преден дизајн со логодизајниран Со Луксузен златен тон украсување џебови : Ентериерот има пространа преграда со ѕиден џеб со патент и отворена торбичка џебот надворешноста има два предни Џебови со ПАТЕНТ И Еден Џеб Со Заден патент Мерења : 7 во w x 9 во h x 2 во dremovable и ремен за рамо, Прилагодлив до 48 ремен за навртување - 6 Во Вкрстено тело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата