.

.

10kw Рамен Редење Бенд

10kw Рамен Редење Бенд

DEN 752.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм. Овој Прстен Со Изрази што Се Редат е внимателно изработен од 10 каратно бело злато со прецизност. Се одликува со рамен дизајн кој ќе се истакне и ќе биде совршен пар со слични прстени со шема во нашата постава. Заедно со ова, нашата колекција нуди различни модели и бои за мешање и совпаѓање за да добиете совршена комбинација што ја барате. За да се обезбеди соодветна, удобна опрема, оваа лента е достапна во големина на прст 8. Овој стил е достапен во розово и жолто злато; достапен и во опција од 14 каратно злато со исти метални бои.Метална Тежина : 1,05 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Рамен Реден Бенд : Унисекс Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1,2 Ммринг Големина : 81,45 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : сад 10к Бело Злато, Редење Прстен, Големина на Прст 8.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата