.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара -Хонда Спогодба Купе

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара -Хонда Спогодба Купе

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Халогени Фарови Од Страна НА Возачот НА КАПА, За Модели На Купе СО ЕКС/ЕКС-Л СО ЛЕД Дневна Светилка за Трчање. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2016-2017 Хонда Спогодба Купе. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2016-2017 Хонда Спогодба Купе Купе Модели, СО ЕКС/ЕКС-Л, СО ПРЕДВОДЕНА Дневна Трчање Светилка, Изработени Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата