.

.

Едноставно Дејзи, 14 20 Патина портокалова 'рѓа декоративна апстрактна перница за фрлање на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Патина портокалова 'рѓа декоративна апстрактна перница за фрлање на отворено

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Lив геометриски принт е токму она што ви треба за да го зачините вашиот декор! Едноставно, перниците за фрлање на отворено за преродба на Дејзи ќе додадат дива вибрација на кој било простор за живеење на отворено! Едноставно маргаритка, патина портокалова/'рѓа апстрактна перница за фрлање на отворено : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата