.

.

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 29 w 72 ч

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 29 w 72 ч

DEN 751.84

Количината на стоката
Това е достапна

Несреќи се случуваат, поради што нашите лесни за чистење нијанси ги прават овие третман на прозорец за вашата кујна и трпезарија. Едноставно измерете го ентериерот на вашата рамка за прозорецот. Карактеристиката на безжични мрежи ви овозможува лесно да ги подигнете и спуштате нијансите на прозорецот за да ја добиете посакуваната приватност, додека дозволувате воздухот да се подигне во . Нашата операција без запчиња и лесна за употреба поврзана со нашата функција за затемнување е совршен производ за расадник и е сертифициран најдобро за деца. Спална соба : Контролирајте ја количината на светлина и приватност со нашата карактеристика за безжичен лифт и ротирачко стапче. Неговите лесни 1-инчни хоризонтални летви, цврстиот дно и шината на главата доаѓаат во иста боја за најтрајната и стилската комбинација на традиционалните ролетни . Трајни и отпорни : Нашите високо квалитетни нијанси се дизајнирани со потребите на клиентот во умот. Безвременски и прифатлива : Надградете го декор на вашиот дом со шикологија 1-инчен винил мини ролетни. Водич за мерење За совршено вклопување во хирологијата, знаеме колку е важно да се имаат правилни мерења. Што добивате : безжичен 1-инчен мини слепи намери за внатре. Неговата цврста дно железница и совпаѓање на шината за глава обезбедуваат издржливост и приватност потребни за вашата бања. Неговата карактеристика за безжични производи е пријателска за корисниците и обезбедува мир на умот за сите.Нашите безжични 1-инчни винилни мини ролетни се класичен третман на прозорецот со елегантен и издржлив дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата