.

.

Бои Мода Жени Women Зима Топло Палто Ватиран Јакна

Бои Мода Жени Women Зима Топло Палто Ватиран Јакна

DEN 1177.12

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37" Должина : 71см/27.95"Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106см/41.73" Должина : 72см/28.35"Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 112см/44.09" Должина : 73см/28.74"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 120cm/47.24" должина : 74cm/29.13"ГОЛЕМИНА : XXXL сад : велика британија : еу : биста : должина : повод Совршено Со фармерки/хеланки/шорцеви/јога ПАНТАЛОНИ/СЕКОЈДНЕВНИ панталони/синџир НА ЏЕМПЕРИ И Така Натаму. Одговараат за повик/патување/дома / датум/партија/работа/шопинг. Носење на сите сезони особено Fall И Зима.Информации За Производот Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик, Забава, Спортски Материјал : Стил на памучна мешавина : Обична должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Топгармент Се Грижи Достапно Е Машинско перење и сушење,исто така брзо сушење.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјалот е подобрен за да биде повеќе густ и топол, изшкуркан, мек и восочен, еластичност, Големина ПЕТ американски редовна големина доволно Долго за носење со хеланки. Големина димензија детали споменати во " Опис На Производот". [Удобен Материјал] : Овие костуми за жени се ткаенина погодна за кожата, еластична и мека, удобна и дише за носење. Не бледнее и се намалува. Мора да биде во зима. [Капут Со качулка] : женски капут за дожд со качулка, качулка со Врвка и предно затворање со патент дизајниран може да ве одржува суви и топли во дождлив, снежен или ветровит ден. И прилагодливиот раб на врвката за влечење може да го обликува вашето витко тело и да ве загрее во ветровит ден. [Соодветни Прилики] : женски модни капути за дожд за излегување, облечен секојдневен, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.ова лето кошули ви држи во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе го носат. [Идеја за подарок] : овој нов стил женски модни дождовни палта е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. [Водич за големина] : ние сме задоволни да понудиме 100% задоволство за нашите квалитетни тимови. Што е најважно, ние обезбедуваме 478-дневно ветување за враќање на парите за сите дводелни комплети на нашиот бренд. Исто така, ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата