.

.

Виикеи Женски Палта Клиренс Жена Зимски Обичен Цврст Пресврт Чувајте Топло Едно Гради Ветробранско Палто Анораки

Виикеи Женски Палта Клиренс Жена Зимски Обичен Цврст Пресврт Чувајте Топло Едно Гради Ветробранско Палто Анораки

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Жена Зимски Обичен Цврст Пресврт Чувајте Топло Едно Гради Палто Аноракс Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки,тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : length/Зима Пол : Женска Пригода : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Женски Палта : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 61cm/24.02" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 100cm/39.37" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 62см/24.41" Рамо : 45.2 см/17.80 "Должина : 102см/40.16" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 46.4 см/18.27 "Должина : 104см/40.94" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 47.8 см/18.82 "Должина : 106см/41.73" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125см/49.21 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 108см/42.52" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 130cm/51.18 "ракав : 66cm/25.98" Рамо : 50.2 cm/19.76 "Должина : 110cm/43.31" Жените Палта Дозвола. Женски Палта и јакни. Плус Големина Женски Палта. Жените Паѓаат Мода 2022.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата