.

.

Еден Дваесет И Дваесет И Еден Саркастичен Хумор Графичка Новина Смешна Висока Маица

Еден Дваесет И Дваесет И Еден Саркастичен Хумор Графичка Новина Смешна Висока Маица

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Еден Дваесет И Дваесет И Еден .. Ние користиме само висококвалитетни памучни Високи И Младински маици. Одлично се вклопуваат, однапред се пуштени и ние користиме само маици со имиња на брендови. Машките обични маици се памучни маици со голема тежина. Имаме 100 дизајни. Проверете ја нашата продавница за повеќе смешни, саркастични и новитети маици кои сигурно ќе станат ваши омилени. Нашите графички маици се печатени во САД. ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : Одговара На големината, одлично вклопување и миење со ладна вода, внатре кон надвор. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Професионален екран отпечатен и дизајниран во САД По Патишта. Ништо не го надминува нашиот извонреден избор на смешни Машки Обични маици!. ОДЛИЧНО ЧУВСТВО : Сите кошули се 100% претходно испукан памук со следниве исклучоци; Сивата Пепел е 99/1 памук/полиестер; Спортската Сива е 90/10 памук/полиестер доколку е достапна. Достапно ВО L,XL, 2 XL, 3 XL за големи момци и M, L, XL за млади . ЗАБАВУВАЈТЕ се : имаме најдобар избор на Смешни Машки Редовни маици. Со саркастична и новина сите вградени во една маичка кошула. Барајќи Ја Таа роденденска маица или само најдобрата памучна машка маичка, ја најдовте. Ова е одличен прекинувач на мраз кога станува збор за средба со некого. Ќе ви се допадне мекото чувство и веројатно ќе сакате да го носите дење и ноќе..ништо не ја надминува старата училишна маица во која можете да спиете цела ноќ и шансите се со оваа кошула, нема да биде сама. ПРОВЕРЕТЕ ЈА НАШАТА ПРОДАВНИЦА : Видете Ги Сите Наши Смешни Машки Обични маици! Ова е одлична идеја за подарок за вас или пријател. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката За Мама, Ден На Свети Патрик, 4 јули. Совршена идеја за подарок за вашиот брат или сестра, тетка или вујко. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни маици, нешто што можете да го носите на забава или само една ноќ во градот. Дајте им многу смешна машка обична маица, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Продаваме онлајн од 2004 година. Прашања, ве молиме прашајте, ние сме среќни да помогнеме. На Патот Имаме саркастични маици смешни маици, новини маици кул, маици за мајка. Тие прават одлични подароци за денот на таткото или подароци за денот на мајката. Овие кул и стилски кошули можат да бидат хит на секоја забава и да го изнесат најдоброто кај сите. Тие се мек памук и се вистинити за големината. Оваа машка обична маица прави одличен подарок, совршен За Враќање На училиште, Денот на Таткото, Божиќ, роденденски подароци, речиси се. Дајте им го подарокот што ќе трае цела година. Ние користиме ПРЕТХОДНО НАМАЛЕНА Голема Тежина, 100% памучни маици. * (Сивата пепел е 99/1 памук/поли; Спортската Сива е 90/10 памук/поли; Капината е 50/50 памук/поли). Врвен квалитет и одговара. Многу стилови и бои на располагање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата