.

.

Јхпкјсмер Печатење Маица Симпатична капибара Печатење Графички Маица Цвет Слатка Жени Мода Секојдневен Облека Краток Ракав Женски Маица Врвот

Јхпкјсмер Печатење Маица Симпатична капибара Печатење Графички Маица Цвет Слатка Жени Мода Секојдневен Облека Краток Ракав Женски

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Тип на вклопување : Редовен Модел Нив : Смешен Фит : одговара на големината, земете ги вашите нормални големини сезона : Лето : 18-24 Стил на ракав : Редовна Јака : О-Тип На Дезен : Должина На Цртана Облека : Редовна Декорација : Должина На Ракавот(см) : Тип На Кратка Ткаенина : Широка Облека : Секојдневен Материјал : Полиестерген : Женско Потекло : Копно chinatops Тип : Teesitem Тип : Topscn : Fujianelasticity : висока јачина одговара тип : Редовни. Моделот Нив : Смешно. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Сезона : Лето. Возраст : 18-24. Стил На Ракав : Редовен. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Цртан Филм. Должина На Облека : Редовна. Декорација : НИКОЈ. Должина на ракавот ( См) : Кратко. Тип На Ткаенина : Широка Ткаенина. Стил : Секојдневен. Материјал : Полиестер. Пол : ЖЕНИ. Потекло : Континентална Кина. Блузи Тип : Маици. Тип На Ставка : Врвови. ЦН : Фуџијан. Еластичност : Висока Јачина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата