.

.

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока половината Партија Топката Матурска Наметка Фустан Женски Вискоза Фустани

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока половината Партија Топката Матурска Наметка Фустан Женски Вискоза Фустани

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

2.Стилски и мода ве прават попривлечни Тип На шема : Цврста Облека Должина : Сезона Над Должини : Есенски Зимски Материјал : Полиестер,Чипкашто добивате : 1 Компјутер Женски Фустан3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Стил : Мода, Каузалгендер : Женска Пригода : Casual1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеодекорација : Табела За Сашесизирање : . Големина : S Биста : 98cm Должина : 92cm Size : M Биста : 103cm Должина : 94cm Size : L Биста : 108cm Должина : 96cm Size : XL Биста : 113cm Должина : 98cm Size : XXL Биста : 100 CMSIZE : XXXL Биста : 123cm Должина : 102cm Size : XXXXL Биста : должина од 128 См : 104 см големина : ххххххл биста : 133см должина : 106см Декорација : појаси. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив за Секојдневно Носење. Што Добивате : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат. Пол : Жените Повод : Повик. Материјал : Полиестер, Чипка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата