.

.

Национален Хардвер-V 4 SQR Шарка со Безбедносна Обетка 3 pk-Месинг Тон

Национален Хардвер-V 4 SQR Шарка со Безбедносна Обетка 3 pk-Месинг Тон

DEN 290.24

Количината на стоката
Това е достапна

V512 4 " SQR Шарка со Безбедносна Обетка 3/Pk-Месинг Тон ладно валани Челик Со Тежок Мерач За дополнителна цврстина. Флеш игла за завршен изглед. Пет зглобови, целосен дизајн на гнездо. Вклучени дупки за завртки со прицврстувачи. Отстранлив игла за лесна инсталација и отстранување. Карактеристики Квадратни Агол Вратата Шарка Безбедност. Спецификации Боја : Полиран Месинг. Големина : 4 во. Тежина : 1,64 килограми. - ШКУ : ОРГЛ135517.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата