.

.

Траксас Мотор Монтирање Шарка Пост

Траксас Мотор Монтирање Шарка Пост

DEN 217.44

Количината на стоката
Това е достапна

Траксас 8661 мотор монтирање шарка пост за 1/10 скала Е-Рево VXL. Вклучува 5х25мм БЦС (1)/ 4х16мм ЦС СО сплит и рамен мијалник (1). Користете Делови За замена На Акции И скокови За да извлечете максимум од вашите возила Traxxas RTR. Овој производ е направен од висококвалитетни материјали и дизајниран за долготрајни перформанси. Ова е хардвер за замена за употреба кај возилата Траксас; консултирајте се со столбот на шарката за монтирање На моторот на вашиот корисник. Одговара На Traxxas 1/10 скала Е-Revo VXL. Вклучува 5х25мм БЦС (1)/ 4х16мм ЦС СО сплит и рамен мијалник (1). Користете Делови За замена На Акции И скокови Траксас за да извлечете максимум од вашите возила Траксас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата