.

.

Делтана ДШ35У 3-1 2 3-1 2 Пролетна Шарка; Сатен Никел Заврши

Делтана ДШ35У 3-1 2 3-1 2 Пролетна Шарка; Сатен Никел Заврши

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Делтана ДШ35У15 3-1/2" х 3-1/2 " Пролетна Шарка; Сатен Никел заврши. Делтана е производител на архитектонски хардвер со докажан рекорд за исклучителна услуга и квалитет. Делтана залихи најголемиот избор На архитектонски и хардвер за врати Во Америка во над девет фини завршетоци изработени од цврст месинг, цинк, алуминиум, челик и нерѓосувачки челик. Пролетна Шарка. Самозатворање. Прилагодлив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата