.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Dinosaurs ’паметна девојка' - сива, розова

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Dinosaurs ’паметна девојка' - сива, розова

DEN 607.84

Количината на стоката
Това е достапна

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Dinosaurs' Dinosaurs - сива, розова умен девојка, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на диносауруси за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата