.

.

Кливленд Браунс - Ник Чаб Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Кливленд Браунс - Ник Чаб Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Кливленд Браунс - Ник Чаб 22 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите се масовно произведени печатени ѕидни уметности кои често содржат фотографски слики или илустрации наменети за комерцијална употреба или евтин декор. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х. 5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата