.

.

Нулум Рака Зависник Хили Област Килим

Нулум Рака Зависник Хили Област Килим

DEN 1130.24

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа 100 проценти волна рака закачени површина килим карактеристики задебелени бои. Овој модерен килим ќе обезбеди текстура и елеганција во секоја просторија. Нулум Рака Зависник Хили Област Килим : Рака зависник Во Индија. Направено од 100 проценти волна. Платно поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме Запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата