.

.

Модерни Апстрактни Ботанички Лисја Внатрешен Надворешен Тепих, Сив, 6 ' 8 ' 10

Модерни Апстрактни Ботанички Лисја Внатрешен Надворешен Тепих, Сив, 6 ' 8 ' 10

DEN 901.44

Количината на стоката
Това е достапна

Дефинирајте го вашиот простор со Нашиот Тропски инспириран Супериорен Модерен Апстрактен Ботанички Лисја Внатрешен/ Надворешен Тепих. Семејството-пријателски 100 проценти полипропиленска конструкција може да се справи со некои од вашите најпознати области со голем сообраќај, вклучувајќи ги и вашите надворешни простори. Мешавината на високи и ниски височини на купот му дава на овој килим врежан изглед за да донесе визуелен интерес и чувство богато со текстура на овој модерен дизајн инспириран од ботаника. Ова парче може да се пофали со дебелина од 0,24 килими на највисоко ниво што лесно се чисти, може да се вклопи под повеќето врати и им овозможува на столовите што седат на врвот на овој килим лесно да се лизгаат. Направен за да ги издржи елементите додека останува мек и долготраен, овој прекрасен тепих сигурно ќе додаде стил на вашиот двор, палуба или кој било внатрешен простор за живеење. За ваша погодност, овој килим може да се преклопи или валани за лесно складирање. Модерен Апстрактен Ботанички Лисја Внатрешен/ Надворешен Тепих Достапен во асортиман на правоаголни големини . Изработени од 100% Полипропилен . Цврста техника на моќност . Полипропиленска подлога . Апстрактна шема на лисја . Наизменичното високо-ниско купче го нагласува извајаниот дизајн. 0,24" дебелина на килимот на највисоко ниво. Стилот на тепих во областа е Модерен, Преоден или Крајбрежен . Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. Совршен за секој внатрешен или надворешен простор за живеење. Произведено Во Турција. За надворешна употреба, исплакнете со црево за чистење и лежење рамно за сушење. За внатрешна употреба, редовно вакуумирајте и чистете на самото место доколку е потребно. Користете правосмукалка без четка за тепање бидејќи може да предизвика оштетување на наизменичната висина на купот. Димензии : 5 ' 2 "х 7 '2". 7' 10" х 9' 10" . 6' х 8' 10" . 4 'х 6'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата