.

.

Браќата Ворнер Воздушно Разнесени Д-Р Пенивајс

Браќата Ворнер Воздушно Разнесени Д-Р Пенивајс

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Исплашете ги гостите и измамниците со застрашувачка рекреација на Пенивајз од Неа. Поставувањето е супер едноставно. Само приклучете го, вложете го надолу и гледајте како се одвива магијата. Прикажете ја оваа страшна декорација како самостојна или комбинирајте ја Со Други Надувувачи На Airblown® за да создадете сопствена сцена. Вклучува се што е потребно за лесно поставување на отворено. Украсувањето Е Лесно само приклучете го, вложете го надолу и гледајте како се одвива магијата. Само-надувува за неколку секунди и се издува за лесно складирање. Свети. Вклучени влогови и врски. Gemmy е трендсетер и лидер во индустријата во сезонски декор, LED осветлување И анимација кадифен и новина карактери, создавајќи иконски брендови Како Airblown® Надувување, lightshow® и Голема Уста Били бас. Од 1984 година, нашите производи буквално го сменија пејзажот на празнично украсување и сезонско давање подароци, станувајќи дел од културната лексика. Во 2001 Година, Геми го претстави брендот Airblown® На Надувување, менувајќи го начинот На кој Америка украсува за празниците. Често Поставувани Прашања П : Дали можам постојано да го пуштам Воздухот На Надувување? О : Да, Можете да го пуштате Воздухот На Надувување преку Ден и ноќе. Ви препорачуваме да го исклучите Воздухот На Надувување кога ја напуштате непосредната област и кога се пензионирате за вечер. Во спротивно, Вашиот Надувување Со Воздух Е дизајниран да работи постојано како што ви одговара. П : што се случува ако Мојот Надувување На Надувување се искине? О : Рипсовите Во Воздухот Може да се шијат рачно (не е потребна посебна нишка) или да се залепат со проѕирна лента за пакување. П : Како можам да ја исчистам Мојата Надувување На Воздухот? О : избришете ја со влажна крпа и оставете ја да се исуши пред да ја складирате. Користете благ детергент доколку е потребно. П : Кога ќе го исклучам Воздухот На Надувување, тој се издува. Зошто е ова? О : Вашиот Надувување На Воздухот нема да остане надуен, освен ако не е вклучен и вентилаторот дува воздух. П : колку електрична енергија троши И Надувување Со Воздух? О : таа користи околу онолку енергија колку што е стандардна низа празнични светла. Список За Проверка На Проблеми Со Снимање * изворот на енергија е оневозможен, или кабелот може да се исклучи • Остатоците може да се сместат во моторот. • Патентот можеби не е безбедно прицврстен, запечатувајќи Го Воздухот Што Се Издува На Надувување • температурата може да биде под 14 степени. Забелешка : Откако вентилаторот ќе се исклучи и ќе престане да дува, Вашиот Надувување Со Воздух Ќе се издува. Браќата Ворнер Воздушно Разнесени пенивајз 5 стапки високи • Светнува • само-надувува за неколку секунди за лесно поставување • Вклучува влогови и врски за поставување на отворено • Издува за лесно складирање • за внатрешна или надворешна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата