.

.

3д Цвет Тенџере Фрамозни Пластични Платно Комплет-5.9 Х7 Грофот, Пк 1, Фрамозни Колекции

3д Цвет Тенџере Фрамозни Пластични Платно Комплет-5.9 Х7 Грофот, Пк 1, Фрамозни Колекции

DEN 264.00

Количината на стоката
Това е достапна

3д Саксија За Цвеќе Рамен Пластичен Комплет За Платно-5, 9х7 10 Брои 3Д Саксија За Цвеќе Фрамозен Пластичен Комплет За Платно, 5,9 "х 7", 10 Брои : Направете весела и забавна рамка за фотографии што изгледа добро одзади како однапред. Одлична идеја за подарок, но можеби ќе сакате сами да ја чувате. Овој пакет содржи претходно исечено Платно со Големина 10, предиво, 1 игла, држачи за фотографии, обрасци, пластично застаклување, блинг и целосни упатства на англиски, француски и шпански јазик. Приближна Големина На Екранот На Фотографијата : 3-9/10 "х 3". Дизајн : 3Д Рамка За Саксии. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата