.

.

Пакет со кратки ракави со кратки ракави за женски технологија

Пакет со кратки ракави со кратки ракави за женски технологија

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% филамент полиестер Jerseyерси; Миси контурирана силуета со напредна страна и рамо; Aquafx за прикриени својства; Свежо грижа за антимикробни својства; 1/2 Mitered V-Neck Colla; Контрастна лента за вратот на вратот на јаглен; Двоен ракав и долниот дел на Хемс; Пакет со кратки ракави на Gildенски жени со кратки ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата