.

.

Реал Училиште Девојки Училиште Униформа Фем Фит Руно Јакна, Големини 4-22

Реал Училиште Девојки Училиште Униформа Фем Фит Руно Јакна, Големини 4-22

DEN 715.04

Количината на стоката
Това е достапна

Женско вклопување, јакна со патент, поларно руно со патент обоен за совпаѓање, два странични џебови со патент, ракави со раб и детали за шевот на принцезата за обликот. Лесна нега. 100% Полиестер. Фем Фит Руно Јакна(Мали Девојчиња И Големи Девојки).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата