.

.

Водич Опрема Машки Ниско Боггер Гумени Сабо

Водич Опрема Машки Ниско Боггер Гумени Сабо

DEN 324.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тешки, сигурни чевли за работа или игра. - Врв од неопренови од 5 мм со гумена нога; 100% водоотпорен дизајн ги одржува вашите стапала суви преку влажно време; надворешен ѓон Од Календар за држење на масни, калливи површини; Отстранлива влошка за удобност на горниот дел; задна јамка за повлекување за полесно вклучување/исклучување; Висина : 4"; Тежина : 15 мл. Секој; Боја : Црна. ГУМЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН : Силниот гумен надворешен ѓон ги прави овие гумени чевли за мажи совршено прилагодени за масни и калливи површини, Цврст гумен стисок што ве спречува да се лизнете и да изгубите рамнотежа. ВРВ ОД НЕОПРЕНОВИ од 5 ММ : Дизајнирани Со гумена нога, овие машки чевли со лизгање се неверојатно добро прицврстени за стапалата за лесно пешачење и врв од неопренови за да обезбедат цврсто и прилагодливо вклопување. ЗАДНА ЈАМКА за ПОВЛЕКУВАЊЕ : Лизгајте ги овие дворни чевли за мажи брзо со вградени јамки. Поминувајте помалку време напрегајќи се за да ги отстраните, наместо тоа користете ги петелките за да ги соблечете овие чевли за неколку секунди. ПРИЈАТНА СЕКОЈДНЕВНА УДОБНОСТ : со отстранлива влошка, овие гумени сабо за лизгање се смирувачки за стапалата со влошка што служи за одржување на стапалата и прстите амортизирани со секој чекор. ГУМЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН : Силниот гумен надворешен ѓон ги прави овие гумени чевли за мажи совршено прилагодени за масни и калливи површини, Цврст гумен стисок што ве спречува да се лизнете и да изгубите рамнотежа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата