.

.

Хајхајуп Трска Дрво Бонбони Декорација Приврзок Божиќ Декорација Накит Домашни Додатоци Божиќ Дома Декор Слон Украс

Хајхајуп Трска Дрво Бонбони Декорација Приврзок Божиќ Декорација Накит Домашни Додатоци Божиќ Дома Декор Слон Украс

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Трска Дрво Бонбони Декорација Приврзок Божиќ Декорација Накит Домашна Галантерија Божиќ Дома Декор Кристал Слон Орнамент широк спектар на намени : божиќни украси се погодни За украсување Новогодишни елки, Венци, камини, чорапи, прозорци, светла, фенери, тавани, гранки, ѕидови, клупи, градинки, продавници, канцеларии, хотели, ресторани, барови, празнични забави, украси за домови итн.Големина : 11 CMNote : поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2cm.Совршен подарок : бастуни и лижавчиња се идеални подароци ЗА Божиќни подароци ИЛИ свадби, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Новогодишните подароци на пријателите и семејството. Тие се исто така украси на отворено и во затворен простор за да создадат силна празнична атмосфера за децата. Дојдете и забавувајте се.Материјал : памучна нишка закачете ги на традиционални зелени дрвја или венци со јажиња или панделки, закачете ги на прозорци, ѕид или ѕид.Овие празнични украси од бонбони со трска сигурно ќе ја осветлат Вашата Новогодишна елка!Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Благодарам!боја : Повеќебоен1 пакет додатоци за украсување Новогодишна елка (1 пакување од 5) Широк Спектар На Намени : Божиќните Украси Се Погодни За Украсување Новогодишни Елки, Венци, Камини, Чорапи, Прозорци, Светла, Фенери, Тавани, Гранки, Ѕидови, Клупи, Градинки, Продавници, Канцеларии, Хотели, Ресторани, Барови, Празнични Забави, Украси За Домови Итн. Стакло Прозорец Виси Стакло Прозорец Украси Стакло Витражи. Забелешка : Поради Рачно Мерење, Дозволете Отстапување на Мерењето од 1-2см. Стакло Витраж Стакло Витраж Листови Стакло Дамка Сликарство. Материјал : Памучна Нишка Стаклени Панели За Ѕидови Стакло Украс Постави Рамен Стакло Украс Мини. Поради Разликите Помеѓу Мониторите, Сликата Може Да Не Ги Одразува Вистинските Бои На Предметот. Благодарам! Стакло Украс Цвет Стакло Украс Топки Мали Стакло Имела Украс. Големина : 11см Стакло Мразулци Стакло Колибри Украс Постави Стакло Куќи Божиќ Украси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата