.

.

Каролини Богатства SS4303DS Susse Spaniel Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства SS4303DS Susse Spaniel Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства SS4303 DS1216 Сасекс Спаниел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични сасекс Шпаниел уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Ноќта на Вештерките со овој Украсен Метален Принт За Ноќта на Вештерките. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини Богатства колекција Бонбони Пченка Ноќта на Вештерките. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата