.

.

Транс Глобус Осветлување Холислопе БН Бања Суета Светлина

Транс Глобус Осветлување Холислопе БН Бања Суета Светлина

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете малку женска елеганција во вашата бања Со Холилопа За Осветлување На Транс Глобус 2827 МИЛИЈАРДИ Бања Суета Светлина. овој уред со три светла може да се пофали со заоблени стилски линии и мермерни стаклени нијанси. Димензии : 26w x 8.63 d x 9 H во. Брусен никел заврши. Мермерни стаклени нијанси. 3 светла / инсталација нагоре или надолу. Потребни се три блескаво светилки од 60 вати (не се вклучени).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата