.

.

Ентони Ванг Дамсон- скриен клин моден патика во црвена боја

Ентони Ванг Дамсон- скриен клин моден патика во црвена боја

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Ентони Ванг Дамсон-06 се достапни во црвена и жолта боја. Овие патики со високи модни чорапи се забавни и доволно уникатни за да направат секоја облека да се истакне, но тие исто така се спортски и удобни и можат да се носат како атлетска патика. Тие се чипка, супер удобно и симпатично. Тие работат точно на големината. Lace Up, платформа, 4in скриен клин, платформа 2in, работи вистинито до големината. ПУ, гумени детали, плетено плетено, подлога со подот, гумена надворешна плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата