.

.

Fordенски рингер од Форд Бронко, сет и салон, 2 парчиња

Fordенски рингер од Форд Бронко, сет и салон, 2 парчиња

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дневна и опуштете се во стил облечен во овој сет на салон Форд Бронко. Овој удобно и опуштено вклопување со 2 парчиња сет доаѓа со симпатичен модерни врвни кратки ракави, кој има графички дизајн за печатење и координација кратко со детали за цевки. Соберете го овој неверојатен сет со 2 парчиња и дневна во стил. Графички дизајн печати на предниот врв. Машина за перење. 60% памук / 40% полиестерски дрес. Рингер стил со краток ракав. Еластична половината за кратко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата