.

.

Акихол Женски Блузи Облечени Женски Обични Возбудувања Против Вратот Маици Со Долги Ракави Врвови Со Надуени Ракави Лабави Блузи Врвови Од Туника

Акихол Женски Блузи Облечени Женски Обични Возбудувања Против Вратот Маици Со Долги Ракави Врвови Со Надуени Ракави Лабави Блузи

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Еднобојни Копчиња Против Вратот Лабаво Вклопување Со Долги Ракави Основни Врвни Вселенски Маици Сезони : Aut и зима. Пол. женски. Повод. Секојдневниот живот. Стил. Мода И Слободно Време. Тип на шема. Цврста боја. Добиен подарок : 1 врв За Женски Материјал : женска секојдневна кошула со долги ракави е мека и удобна. Чувствувајте дишење, лесен, пријателски за кожата, удобен за носење цел ден. Карактеристики : женскиот пуловер со еднобојни дуксери се одликува со долги ракави, вратот на екипажот, преголеми, цврсти бои, слаба кошула. Нашиот лесен женски цврст дуксер ве прави ласкави во оваа fall и зима. Женскиот моден дуксер е погоден за пролет, fall и зима. Можете да ги спарите овие женски кошули со долги ракави со вашето омилено здолниште, фармерки, хеланки, шорцеви,капри, чизми, слаби панталони. Повод : Овие преголеми дуксери на екипажот за жени се претпочитаат за дома, секојдневно, училиште, салон, работа, состанок, секојдневно, излети, канцеларија, за сите прилики, тоа е исто така одлична новина графички кошули, кошули за кантри музика, гроздобер букви кошули за печатење. Забелешка : оваа едноставна еднобојна кошула со долги ракави е многу мека и удобна. Рачно миење или препорачување со торба за перење за овој женски дуксер со долги ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата