.

.

Сузани Матурски Фустани За Жени Секси Замав Линија Долги Макси Фустани Цветни Летни Фустани Без Ракави Со Џебови Долги Ремени За Шпагети Дами Сарафани Небесно Син?

Сузани Матурски Фустани За Жени Секси Замав Линија Долги Макси Фустани Цветни Летни Фустани Без Ракави Со Џебови Долги Ремени

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Половината : 86см/33.86" Колк : 100см/39.37" Должина : 148см/58.27"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Половината : 90см/35.43" Колк : 104см/40.94" ДОЛЖИНА : 149см/58.66"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 100см/39.37" половината : 96см/37.80" колк : 110см/43.31" ДОЛЖИНА : 150см/59.06"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 106см/41.73" половината : 102СМ/40.16" колк : 116см/45.67" должина : 151см/59.45"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" ПОЛОВИНАТА : 108см/42.52" колк : 122см/48.03" должина : 152см/59.84"големина : xxxl САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 биста : 118cm/46.46" половината : 114cm/44.88" хип : 128cm/50.39" должина : 153cm/60.24"ГОЛЕМИНА : XXXXL сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 124cm/48.82" половината : 120cm/47.24" Колк : 134СМ/52.76" Должина : 154см/60.63"Големина : хххххл сад : 18 велика Британија : 22 еу : 48 биста : 130см/51.18" половината : 126см/49.61" КОЛК : 140см/55.12" должина : 155см/61.02"материјал : полиестер blend1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењедолжина : редовна4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Фустан И рачно перење и машинско перење Е Окгендер : Женски Стил : Секојдневен,моден декорација : Ниеден2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустанот ве прави попривлечни ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Повод : Секојдневен, Дневен Сузани Без Ракави Шпагети Ремен V Вратот Цветни Линија Макси Матурска Фустани За Жени Секси. гроздобер фустани плус големина женски фустани летен секојдневен бохо фустан за жени летни секојдневни фустани за жени 2023 секојдневен. плус големина сарафани свечени фустани за жени свадба гостин сонце фустани за плус големина жени бохо венчаници за невестата. фустани за одмор плус женски свечени фустани без ракави венчаници за невести жени венчаници за гости плус големини матурски фустани 2023 година. фустани за сонце за жени 2023 секси фустан за жени, бохо излегување облечи женски свечени фустани плус големина летни фустани за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата