.

.

Гдфун Женски Секојдневен Моден Секси В-Вратот Висок Половината Печатени Камизола Фустан женски фустани

Гдфун Женски Секојдневен Моден Секси В-Вратот Висок Половината Печатени Камизола Фустан женски фустани

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 72-84/28,35"-33,07" Должина : 108см/42,52"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 76-88/29,92"-34,65" Должина : 109см/42,91"Големина : Л Големина На САД : 8 Велика Британија Големина : 12 Големина НА ЕУ : 38 Биста : 80-92/31.50"-36.22" Должина : 110см/43.31"Големина : Xl американска големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 Биста : 84-96/33.07"-37.80" Должина : 111см/43.70"Како да се мие : рачно перење ладно,висат Или линија должина на сушење : Редовнаматеријал : полиестерстил : обична сезона : сите Сезонски ПОЛ : Женски Повод : Лежерно Што Добивате : 1xwomenени Фустан : одговара на големината на ture во големина} прилика да го носат на Еден Неврзан ВЕЧЕР НАДВОР ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ ПАРТИЈА,Патување,ПЛАЖА НОСАТ. Мек Материјал-фустани костум за лето. мала тежина и удобно. погоден за повеќето форми на тело, изгледа повеќе мода и трендовски. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата