.

.

Вилтон Бамбус Шпилка Прачки, 12-Брои

Вилтон Бамбус Шпилка Прачки, 12-Брои

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Стабилизирајте ги вашите наредени и нивоа колачи како добрите. Овие прачки од бамбус може лесно да се исечат до големина-само постигнете резултат со ножици, а потоа прицврстете ја прачката на резултатот и исечете. Исто така одлично за поддршка на фондански фигури или извајани елементи. 12-инчни долги прачки, 12 по пакет. Прачките за шпилка обезбедуваат поддршка за сите нивоа колачи. Лесно за сечење за прилагодливи должини до 12 инчи, за сместување на повеќе големини колачи. Боја : Природна. Материјал : Бамбус. Димензии : 12 во. (30,4 см).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата