.

.

- Ветување 60 Студентско Биро-Греј

- Ветување 60 Студентско Биро-Греј

DEN 2239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете совршена средина за заедничко учење со Патент-Во Очекување На јас-Ветувам 2 Студентско Биро. Направено да одговара на двајца ученици истовремено, но лесно може да се постави наспроти второто Биро за ветување, дозволувајќи им на четворица студенти да работат како група. Одлично за централно време, уметнички соби, учење еден-на-еден, кујнски простории, соби, библиотеки и многу повеќе, овие клупи се разноврсни колку што се привлечни. Работната површина е конструирана од термички споена меламинска Сива ламинатна маса која е дебела 1 инчи и завршена со црна лента за рабови на Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Чувајте учебници, материјали или други материјали во училницата во опционални кутии за книги што лесно се монтираат на долната страна на бирото. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, нозете на столбот се прилагодливи за да се сместат ученици од сите возрасти и доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Висината на нозете е лесна за прилагодување на возрасните со олабавување и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч. Собранието е лесно со само неколку завртки. Ветувам 60" 2 Студентско Биро-Греј.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата