.

.

Бебе Дете Девојки Облека Во Собата Лето Костум Издлабени Суспендиран Две Во Собата Бела Суспендиран Врвот Фармерки Без Ракави За 3 Месеци

Бебе Дете Девојки Облека Во Собата Лето Костум Издлабени Суспендиран Две Во Собата Бела Суспендиран Врвот Фармерки Без Ракави

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Девојки Летни Девојки Одговараат Издлабени Суспендиран Дводелен Сет Бел Суспендиран Врвни Фармерки Без Ракави. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 145гр. големина На Пакетот : 20х15х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 68 Биста : 41см/16.14" Половината : 41см/16.14" Должина : 27см/10.63" Препорачана возраст : 0-3 Месеци Големина : 74 Биста : 43см/16.93" Половината : 42см/16.54" Должина : 29см/11.42" Препорачана возраст : 3-6 Месеци Големина : 80 Биста : 45см/17.72" Половината : 43см/16.93" должина : 31см/12.20" препорачана возраст : 6-9 месеци големина : 86 биста : 47см/18.50" половината : 44см/17.32" должина : 33см/12.99" препорачана возраст : 9-12 месеци Големина : 92 биста : 49см/19.29" Половината : 45см/17.72" должина : 35см/13.78" препорачана возраст : 12-18 месеци облека За Мали Девојчиња поставува цврсти печатени деца девојче лето 2 парчиња постави облека бебе девојка облека. Момчиња Деца Облека Маица Панталони Шорцеви Постави Облека Бебе Девојка. Стилски Дизајн Користи Слатки облеки за девојчиња со разни специјални отпечатоци, слатки и модни за носење. Широки еластични панталони со појас, ниту тесни ниту лабави, погодни за внатрешни или надворешни активности. Вашето мало девојче заслужува да поседува едно!. Материјал : девојче девојки летните тимови имаат добра апсорпција на влага, дишат и удобно. Прилики : бебе девојка повик шорцеви сет костум е многу погоден за летна плажа партија, училиште, плажа, патување, отворено и одмор, спорт, игра, спиење носат, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата