.

.

Хаит Дами Плажа Прикривање На Екипажот Вратот Костим За Капење Со Долги Ракави Костим За Капење Летни Костими За Капење Празнични Капчиња Бикини Облека За Плажа Пи

Хаит Дами Плажа Прикривање На Екипажот Вратот Костим За Капење Со Долги Ракави Костим За Капење Летни Костими За Капење Празнични

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Еднобојни Кимоно Бикини Прикривање, Костими За Капење Блуза За Облека За Плажа, Кафтан Тип На Шема : Еднобојна, Боја Блокдизајн : Боја На Пуловер : Бела, Розова, Зелена, Жолта (По Избор)Големина : S-XLMaterial : Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Долга Должина На Ракавот : Над Коленото Должина Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Секојдневен, Плажа, Базен, Пливање, Воден Парк Карактеристики : 1. Долги ракави, боемски стил, цврста боја, пуловер блуза, стилски шик модел.2. Бидете користени како секојдневно прикривање, преку едноставна долна кошула или фармерки во секојдневно носење, натпревар за костими за капење во бикини или какви било летни шорцеви на плажа.3. Кимоното прикривање е изработено од полиестерски материјал, мек, лесен, дише, лесен за ставање или вадење, совршена крема за сончање.4. Ова прикривање за жени за костими за капење погодни за носење на плажа, базен, водни паркови. Тоа е исто така добар избор за подароци за меден месец.Содржина на пакетот : 1 x Бикини Прикривање (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Костим За Капење, Маица За Кимоно На Плажа,Капак За Капење Со Пуловер. Материјал - Оваа Женска Обвивка Е Изработена од 100% Полиестер. Ткаенината е Мека, Лесна и Дише. Дизајн - Овој Женски Фустан За Плажа Во Бикини е Модерен и Практичен. Прикривањето На Костимот за капење е Лабаво и Воздушно, Ве Одржува Ладни и Удобни. Совршен за Пливање, Пловење Со Брод И Многу Повеќе, Заштита На Вашата Кожа Подалеку Од Летни Болки. Повод - Оваа Плажа Е Совршена За Носење На Плажа, Базен, Салон За Сончање Покрај Базен и Воден Парк. Тоа Е Исто Така Добар Избор За Подарок За Меден Месец. Натпревар - Овие Капаци За Пливање Лесно Одговараат на Вашите Бикини, Костими за Капење, Костими за Капење или Носат Како Секојдневен Фустан на Плажа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата