.

.

Женска Маица Женска Кошула Стојат Јака Копче Обичен Долг Ракав Еднобоен Врв Бела Големина С

Женска Маица Женска Кошула Стојат Јака Копче Обичен Долг Ракав Еднобоен Врв Бела Големина С

DEN 360.48

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : краток ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : Стандардна Брза Сува Маичка За Жени Обични Женски Врвови Вискоза Кошула Со Долги Ракави Жени Работна Кошула Жени Женски Цврсти Маици Табела Со Големина : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 31cm/12.20" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Биста : 104cm/40.94" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 32cm/12.60" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 41см/16.14" ракав : 33см/12.99" должина : 67см/26.38"големина : xl биста : 112см/44.09" рамо : 42см/16.54" ракав : 34см/13.39" должина : 68см/26.77"големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 43см/16.93" ракав : 35см/13.78" должина : 69см/27.17"големина : хххл Биста : 120см/47.24" рамо : 44см/17.32" ракав : 36см/14.17" должина : 70см/27.56" женските обични Врвови Се Прилагодуваат на различни форми на телото, ви носат самодоверба и убавина. Одлично за Секојдневниот живот, Пешачење, Трчање, Патување, Работа, Одмор За Одмор, Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Мајките и така натаму. Погоден За Пролет, Лето, Aut, Зима. Оваа лесна маичка обезбедува удобно и опуштено вклопување. Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки или да се врзе во јазол за разноврсен изглед што оди со речиси се. Оваа едноставна и секојдневна Маица е гардероба од суштинско значење која добро се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и многу повеќе. Совршено е за секојдневно носење и може да се носи и за време на активности како што се јога или трчање, обезбедувајќи и удобност и кул чувство. Swe душо, ве молиме погледнете ја табелата со големина на женски врвови за да ја изберете вистинската големина за вашата убава фигура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата