.

.

Inktastic Остин Тексас Хоризонтот Силуета Т Сити Женска Маица

Inktastic Остин Тексас Хоризонтот Силуета Т Сити Женска Маица

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Остин Тексас Женска Маица има градски хоризонт силуета во бело за забавен сувенир за патување или подарок за гордост во родниот град. Inktastic Остин Тексас Хоризонтот СИЛУЕТА ТЕКСАС Сити Возрасни Женски Маица Женска Бура Камо С. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. Двојна игла зашиени полите. Снимено вратот и рамената. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. градови патување сувенир роден град сад мајчин посетител одмор облека облека маици возрасни дами hws.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата