.

.

Костими За Ноќта На Вештерките Стандардна Ознака За А-Рамка, Вклучува Налепница Применета За Стоење

Костими За Ноќта На Вештерките Стандардна Ознака За А-Рамка, Вклучува Налепница Применета За Стоење

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Печатењето тампа нуди 2 уникатни верзии на Овој Бел Тежок Знак А-Рамка. Стандардната верзија ја вклучува пластичната А-Рамка . застанете со 2 налепници нанесени директно на двете страни. Делукс верзијата го вклучува пластичниот држач за А-Рамка. со графичките налепници нанесени на две високи 24 " широки за 36", еднострани брановидни пластични панели кои потоа можат да се лизгаат . Штандот и држете се на место Со Јазичиња За Престој што се дел од Штандот. Сите графики се дигитално отпечатени НА УВ. и водоотпорен, тежок винил. Ние користиме ултра издржливи, најдобри во индустријата, латекс мастила отпорни на гребење . заврши што ќе трае со години. Двата типа На Држачи се шупливи и можат да се полнат со вода или песок за зголемена стабилност. Димензиите на површината за печатење се широки 24 инчи и високи 36 инчи. . УПОТРЕБА НА ПРОИЗВОДОТ : . Нашите знаци А-Рамка се совршени за деловна или лична употреба. Ставете ги овие знаци каде што можат јасно да се прочитаат за минувачите. На настани, продажба во дворот, нови деловни локации или настани од изборната кампања. . ПРОИЗВОДСТВО/ИСПОРАКА : . Нашето производство На Знаци А-Рамка Е НАВИСТИНА БРЗО! . Откако вашата нарачка е купена и / или одобрена од дизајнот, ние произведуваме и испраќаме во рок од 1-2 работни дена! . Нашите нормални работни часови се Пон–Пет, 9 часот наутро-5 часот, без празници. ПЕЧАТЕЊЕТО ТАМПА Е ОТВОРЕНО ЗА БИЗНИС. Во моментов работиме според нормални распореди за производство и испорака. Ние длабоко се грижиме за одржување на нашите вработени и клиенти безбедни и здрави. Ние вредно практикуваме безбедносни мерки во рамките на нашиот објект за да се осигураме дека секој вработен е безбеден и заштитен. Тие вклучуваат социјално дистанцирање и често дезинфицирање на сите области и површини со висок допир. Овие мерки исто така ќе помогнат вашето пакување и производ да бидат безбедни и заштитени. Ние нудиме 2 уникатни верзии на Овој Бел Тежок Знак А-Рамка. Стандардната верзија вклучува пластичен држач За А-Рамка со 2 налепници нанесени директно на двете страни. Делуксот вклучува пластичен држач За А-Рамка со налепници нанесени на две високи 24" широки за 36", еднострани брановидни пластични панели кои потоа можат да се лизгаат на Држачот и да се држат на место со вградени Јазичиња За Престој. Двата типа На Држачи се шупливи и можат да се полнат со вода или песок за зголемена стабилност. ГРАФИКА И ДИЗАЈН : сите графики се дигитално отпечатени НА ув и водоотпорен, тежок винил. Ние користиме ултра издржливи, најдобри во индустријата, латекс мастила отпорни на бледнее за завршница отпорна на гребење што ќе трае со години. Висококвалитетното печатење создава живописна, привлечна боја која сигурно ќе го привлече вниманието на минувачите. Димензиите на површината за печатење се високи 24" широки за 36". УПОТРЕБА НА ПРОИЗВОДОТ : нашите знаци А-Рамка се совршени за деловна или лична употреба. Ставете ги овие знаци каде што можат јасно да се прочитаат за минувачите. На настани, продажба во дворот, нови деловни локации или настани од изборната кампања. ПРОИЗВОДСТВО/ИСПОРАКА : нашето производство На Знаци Со А-Рамка Е НАВИСТИНА БРЗО! Откако вашата нарачка е купена и / или одобрена од дизајнот, ние произведуваме и испраќаме во рок од 1-2 работни дена! Нашите нормални работни часови се Пон–Пет, 9 часот наутро-5 часот, без празници. Внатрешна-Надворешна Употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата